Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol van jó tanulásmódszertan...

Hol van jó tanulásmódszertan képzés?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy rossz a memóriám, nem értem az összefüggéseket és kissé unom is a tanulást. Ezt leginkább annak tulajdonítom, hogy rossz a technikám (görcsösen magolok), valamint nem gyakoroltam eleget a helyes technikát.


Hiszek abban, hogy a tanulás fejleszthető az alábbi területeken:

- Motiváció

- Memória

- Koncentráció

- Logika


Szükségem van arra, hogy valaki ott üljön mellettem és segítsen kiépíteni számomra jól használható tanulásimódszert.

Mindig is kevés volt az önbizalmam ezért szerintem képtelen vagyok magamba vetni a hitet ezért nem tudok leülni tanulni.

Mielőtt még valaki azt mondaná, hogy lusta vagyok leírom, hogy 3.-ba évet ismételtem 4be pedig osztály és iskola első lettem amiért ösztöndíjat is kaptam csak éppen úgy éreztem, hogy a befektetett energia nem korrelált a tudással.

Ergo annyi tanulással, görcsöléssel, szenvedéssel amit én leműveltem a 4. első félévében diplomát kellett volna leraknom haha XD


Ha valaki tud olyan embert, tanfolyamot ami ebben a problémában tudna segítséget nyújtani számomra az kérjen írjon ide vagy privátba.

Azok is írhatnak akik csak tanulni szeretnének. Főleg matek, magyar, angol tárgyakat.


Megsúgom azért mert újra akarok érettségizni..;)



2014. dec. 20. 02:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!