Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bsc szakon teljesített tárgy...

Bsc szakon teljesített tárgy okj-n kreditbeszámításért tantárgyanként más iskola is pénz kér?

Figyelt kérdés

Bsc után okj-ra felvettek másik iskolában, hozzá kapcsolódó szakra. Van sok tárgyam, amit Bsc alatt tanultam. Tantárgyleírást hitelesítve indexxel együtt kell bemutatni, aztán vagy elfogadják vagy nem...

De tantárgyanként 3000 FT... sok.... főleg félévente lesz 4-6 tárgyam is amit teljesítettem. Na, de lehet el sem fogadják.


2011. aug. 26. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért elég durva, hogy azért pénzt kérnek, hogy egyáltalán megvizsgálják, hogy elfogadják-e...

Én ilyenről nem hallottam eddig.. hiszen még az egyetemek is ingyen megvizsgálják és véleményezik egy másik egyetemen teljesített tárgyakat, hogy elfogadják-e vagy sem.

Persze a pofátlanság nem ismer határokat, és ha az OKJ képző intézménynek ilyenek a szabályai, akkor te mint tanuló nem sok mindent tehetsz.. vagy kifizeted a 3000Ft/db -ot, vagy levizsgázol újra az adott tárgyakból.

2011. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tantárgy beszámításért kérnek pénzt? Őrület. Valószínűleg külön eljárási díjként kezelik.

Én eddig egy főiskolára és egy egyetemre jártam, sehol sem kértek a beszámításért pénzt.

2011. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is nem okj képző intézmény, hanem egy főiskola okj felsőfokúja. De ez nagyon lehúzás. Amiket Bsc-n több féléveken át tanultam, vizsgáztam, (szakdogát írtam, záróvizsgáztam) okj-n pénzt kérnek kreditbeszámításért... Főleg, ha el sem fogadják...
2011. aug. 27. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!