Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak a leghatékonya...

Hogyan tanuljak a leghatékonyabban C-programozást?

Figyelt kérdés

C-ben szeretnék megtanulni programozni, az alapok nagyjából megvannak, de azért vannak még hianyosságaim.

Eldöntöttem, hogy amennyire csak lehet fejleszteni szeretném magam. Jelenleg egyetemista vagyok, volt már egy kurzus c-ből, de az úgy volt tartva, hogy aki már nagyjából tudott programozni az unta, aki meg akkor ismerkedett mint én, annak sok minden nem volt világos, és a következő félévekben is szükség lesz programozásra.

Arra vagyok kiváncsi, hogy tudnátok-e ajánlani jó tanulási lehetősegeket (könyv, internet, youtube, maganántanár stb...)? Vagy egyáltalán melyik a legjobb megoldás a tanulásra? Jöhet bármi, ha tudtok magántanárt aki tart orákat azt is szivesen fogadom.

Előre is köszönom.



2015. febr. 15. 17:23
 1/1 Jaxafo válasza:
Mindenhol vannak ilyen oktatások, de akár youtube on, ha nem is magyar, angol nyelvû emberektől is tanulhatsz, ha tudsz angolul, valamint az idősebb informatikusok általában tudják a programozási nyelveket, mert sokat fizettek értük anno.
2015. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!