Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég sürgős kérdésem van!...

Elég sürgős kérdésem van! Miből kell szóbeliznem? (középiskolába való beiratkozás)

Figyelt kérdés

Leírom hogy írtam a sorrendem : (miskolci sulik)

1. Kossuth Gimi Angol tagozat

2. Kossuth Gimi Magyar tagozat

3. Kossuth Gimi Általános tagozat

4. Kossuth Pedagógia Szakközépiskola

5. Diósgyőri Gimi Angol tagozat

6. Diósgyőri Gimi Általános tagozat


Tudom, hogy szóbeliznem kell, a Kossutban angolból és pedagógiából. Ez két külön nap van (febr. 18 és 19-e). A Diósgyőriben is, az jövő héten lesz (febr. 24-e). Viszont nekem magyarból kell szóbeliznem? Egy időben van a Kossuth Gimiben, az angol tagozat. Múlt hétig én abban a hitben voltam, hogy nekem csak az első helyen kell szóbeliznem.....



2015. febr. 16. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor én jelentkeztem anno a Kossuthba, akkor azt hiszem, hogy minden tagozatra volt szóbeli/írásbeli.
2015. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindbe behívtak?
2015. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A magyar tagozatra kell magyarból szóbelizni
2015. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy ment?
2015. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol vagy a rangsorban?
2015. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felvettek a 2. helyre :) Magyar tagozaton hivatalos sorrendben 3. vagyok :)
2015. ápr. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!