Átíratkozhatok így?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban egy éve vagyok általános tagozaton, de kitűnő vagyok fizikából és elkezdett érdekelni a fizika, szeretnék egy másik iskolába átíratkozni fizika tagozatra, lehetséges ez?

2015. febr. 16. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj be a suliba és kérdezd meg tőlük, ha nem vesznek át simán akkor lehet évismétléssel engedik, mert attól még hogy kitűnő vagy eléggé le lehetsz maradva az ilyen szakosodott tagozattól, elég brutális mennyiségű anyagokat le tudnak adni egy év alatt.

Én matektagozaton voltam, első évben heti 12 matek volt, akármilyen kitűnő valaki sima gimiben van heti 3-4 matek, le van maradva. Ezért kéne mindenképpen a másik gimi igazgatójával beszélni a lehetőségekről.

2015. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj masik suliba ha a tobbi targy itt jol megy. Vard meg amig 10es leszel, vedd fel a fizikat elofaktnak (nemtom nalatok van e ilyen) es ha tetszik akk utana faktnak is valaszthatod es akk mar emelt oraszamba tanulhatod
2015. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!