Duplázás felvételinél?

Figyelt kérdés

Hali

Jelentkeztem továbbtanulni.

Dublázással van csak esélyem, de az e-felvételinél sehol sem volt ilyen kérdés, hogy milyen eljárással akarom összeszámoltatni a pontjaimat!! Mi lesz? A sulis eredményeim nagyon nem jók..:D. Viszont az érettségim fasza. Ezt majd később kell intézni? Valaki nyugtasson meg!! :(


2015. febr. 18. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a tanarok allandoan elmondtak, de szerintem nektek is, hogy a duplazast nem te döntod el, a gép azt veszi pontnak, amelyik módszerrel több pontod van ;)
2015. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel kapcsolatosan semmit intézni, a gép neked mindkét módszerrel ki fogja számolni a pontjaidat, és azt fogja számítani, amelyikkel több pontod van.
2015. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor ha minden igaz az én esetemben a 2 legjobban sikerült érettségit dublázza a gép, ugye? :)
2015. febr. 18. 09:08
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy duplázza
2015. febr. 18. 09:09
 5/7 A kérdező kommentje:
hih:D
2015. febr. 18. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképp azt a számolási formát nézik amelyikkel több pontod lenne.
2015. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt a két tantárgyat duplázza ami a felvételi követelmény tárgyak közül a legjobbak. PL. ha a BME-re mész informatikusnak akkor hiába 100%-os a magyar-od akkor is a Matekot + info/kémia/biosz/fizika fogja duplázni
2015. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!