Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi alapján osztják ki a...

Mi alapján osztják ki a gimnáziumok, hogy melyik időpontban lesz a szóbeli? Írásbeli felvételi eredmények alapján?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelik alapján hívnak be, és legtöbbször ABC névsorban mész szóbelizni. (A) betűvel kezdődő vezetéknevűek az elsők. De van ahol írásbeli eredmények alapján hívnak be, és mondjuk a 90 pontos szóbelizik elsőnek.
2015. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik gimnázium másképp, lehetetlen egy hozzászólásban leírni. Szempont lehet, hogy akik egy tárgyból felvételiznek, egy kupacban legyenek, tagozat- és nyelvválasztásod alapján várhatóan melyik osztályba fogsz kerülni stb.
2015. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a tömörkény magyar spanyol kéttannyelvűre jelentkeztem. V betűvel kezdődik a nevem, nemhiszem hogy olyan sok lenne V betűből.. Ja és hétfő, kedden lesz szóbeli és én hétfőre kaptam időpontot, de majdnem a legutolsó :S A felvételim összesen 75 lett (39 magyar, 36 matek) szerintetek ez milyen?
2015. febr. 18. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Az jó eredmény, hát ha még az átlagod is hasonló

Csak el ne rontsd a szóbelit

2015. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az átlagom 4.5 körül van.
2015. febr. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!