Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus vagy...

Gazdaságinformatikus vagy mérnök informatikus?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Melyiket könnyebb elvégezni? Nehéz-e a fizika a mérnök infón? Melyiknél lehet jobban elhelyezkedni belföldön/külföldön? A válaszokat előre is köszönöm!!

2015. febr. 18. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a Miskolci Egyetemre jelentkeztem!
2015. febr. 18. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt döntsd el, mit dolgoznál később.
2015. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most vagyok elsőéves mérnökinfón. A fizika szerintem könnyű(de majd kiderül a vizsgán).


Miskolcira könnyű bekerülni, de nehéz bent maradni, nálunk is vannak akik feladták már, illetve sokkaknak nem sikerült minden fontos tárgya. Ha mérnökinfóra mész nyugodtan rámírhatsz, ha segítség kell.

2015. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én gazdaságinformatikus vagyok, sok órám van még most első évben együtt a programtervező informatikusokkal, és a mérnökinformatikusokkal. Nekünk nincs fizika, viszont ugyanolyan programozási szinten követelik tőlünk is az anyagokat.

Itt vannak a szakosodások:


Mérnökinformatikus alapszakon:

Infokommunikációs

Korszerű WEB technológiák

Termelésinformatika


Gazdaságinformatikus alapszakon:

Korszerű WEB technológiák

Termelésinformatika


Programtervező informatikus alapszakon:

Korszerű WEB technológiák



Tehát láthatod, hogy a mérnökinfósok és gazdinfósok szakosodása között csak az Infokommunikáció más. Ha nem arra szeretnél menni, hanem korszerű WEB technológiákra vagy Termelésinformatikára, akkor szerintem a gazdaságinformatikus szakot válaszd, hiszen könnyebb mint a mérnökinfós szak.

Remélem tudtam segíteni :) és nem túl későn!

2015. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!