Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi lenne a jó...

Szerintetek mi lenne a jó választás érettségi után?

Figyelt kérdés

Nos 2017ben fogok érettségit szerezni aztán lennének külömböző terveim,viszont nem tudom hogy melyik lenne a jobb. Nos tehát az 1.verzió hogy tovább tanulok és szerzek szakmát a szakmák amik érdekelnek Banki szakügyintéző, Mérlegképes könyvelő, Ingatlanközvetítő, Szinész, Reklám és marketing ügyintéző, Nos lenne egy másik lehetőség úgymondván 2. ami az lenne hogy mivel megvan a B kategóriás jogosítványom így azon gondolkodtam még hogy az érettségi után elmennék villamos vezetőnek, vagy még lenne egy másik lehetőség hogy elmennék Büntetés végrehajtáshoz dolgozni. Nos ezek így amik érdekelnének.

Az lenne csak a kérdés hogy szerintetek úgy külső szemszögből ahogy leírtam ezeket hogy melyikkel járnék jobban hosszútávon. ? Komoly válaszokat kérek.


2015. febr. 19. 23:03
 1/3 anonim válasza:
az ingatlanközvetítői állás általában jutalékos rendszerben működik így azzal sokra nem mennél max akkor ha nagyon nagyon jól menne akkor érni meg ebben dolgoznod.de ennek azért a mai világban elég kicsi az esélye.mindenképpen tanulj tovább azzal viheted csak valamira.büntetés végrehajtók úgy tudom elég jól keresnek,így a felsoroltak közül igazándiból szerintem ezt érni még a legjobban csinálnod,de persze te döntöd el hogy mit szeretnél majd a későbbiekben dolgozni.
2015. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A villamosvezetés baromi unalmas lehet rossz munkabeosztással, és nem hiszem, hogy ezzel arányos a bér. Némiképp veszélyes is, illetve nagy a koncentrációigény és felelősség. A büntetésvégrehajtás első látásra tetszett, mert nem mindennapi, de fontos, hogy milyen közegben, kikkel dolgozik az ember, és hosszú távon a bűnözők környezete és esetleg agresszivitásra hajlamos munkatársak személyiségtorzító hatással lehetnek. És ez se egy hétfőtől péntekig 8-tól 4-ig állás.
2015. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm az eddigi válaszokat. Igen mondjuk a Büntetésvégrehajtás érdekel viszont azért nem összehasonlítható más munkákkal hiszen ez ténylegesen egy hivatás egy életformát vesz fel az aki ott dolgozik szerintem. Na most ami úgy gondolom hogy jó lenne az a Banki szakügyintéző egy mérlegképes könyvelő szakmával együtt . Viszont ha vannak más segítségek mondjuk mást ajánlanátok akkor azt elfogadom meghallgatom.
2015. febr. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!