Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezhetek érettségire?

Jelentkezhetek érettségire?

Figyelt kérdés
11-es vagyok tavaj kellett választani egyet a választható tárgyak közül. Én a föcit választottam és idén az is a faktom. Viszont szeretnék érettségit tenni etikából is. Lehet ilyenkor jelentkezni? Irodalom nyelvtan francia töri matek és földrajz mellé még felvehető az etika?

2013. ápr. 26. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, akárhány tárgyból jelentkezhetsz jövő februárban a rendes érettségire, amiből teljesítetted a számodra előírt követelményeket az iskolában. Tehát ha te tanulsz etikát annyi ideig, ami nálatok elő van írva, és osztályzatot is kapsz belőle, akkor érettségizhetsz, akár nyolc tárgyból is. Ha nem tanulsz, akkor osztályozóvizsgát kell tenned belőle.

Irodalom meg nyelvtan nincs, magyarból van érettségi, ahol fontos tudni, hogy a tavaly szóban nincs j.

2013. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :) Etikát anya ideje tanulok mióta bevezették. Jövő februárban jelentkezem. Ja és köszönöm a helyesírási korrigálást! :)) TavaLY ;)
2013. ápr. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!