Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kezdjek aggódni, ha még...

Kezdjek aggódni, ha még mindig nincs hitelesítve az e-felvim? Postán küldtem be a lapot.

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor adtad fel? Én múlt kedden és ma érkezett e-mailben a megerősítés,hogy feldolgozták.
2015. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam mondani,hogy beletelhet akár 1 hétbe is a megerősítés,mert most gondolom rengeteg hitelesítést kell feldolgozniuk,ne aggódj.
2015. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vasárnap. azt láttam, hogy időrendi sorrendben haladnak a beérkezettekkel. akkor tényleg nem aggódom, ha már kedden feladtad, és csak most hitelesítették :D beletelik egy időbe.
2015. febr. 20. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
én hétfőn adtam fel, és még semmi
2015. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

most kaptam egy mailt, amiben figyelmeztetnek a határidőre. Azt is írják benne, hogy:

"A hitelesítések beérkezéséről a feldolgozást követően valamennyi e-jelentkezőt e-mailben értesítünk, a beérkezést követő három-négy munkanapon belül."

Nekem azóta eltelt 5 munkanap :S

Lehet holnap megpróbálom az ügyfélszolgálatot, érdeklődök, ha szombaton is elérhetőek. Tudom, hogy sok érkezett be, de parázok, nehogy lecsússzak róla.

2015. febr. 20. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
ahogy írják is megérkezéstől 3-4 nap, nem feladástól. én szerdán adtam fel ajánlottan tértivevénnyel, még nem jött vissza a visszajelzés. ha viszont valami probléma lenne, pl. elkeveredne, akkor hivatkozok az ajánlott igazolólapra. kicsit rövidnek érzem ezt az 1 hét hitelesítési időt, ha történik valami, már oda a jelentkezés ez évre.
2015. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem okoskodni szeretnék,de ezért jobb az ügyfélkapu. Kb 2 perc alatt kész volt az egész hitelesítő procedúra.


Amúgy szerintem nyugodjatok meg,ha feladtátok időben (márpedig igen) akkor minden rendben van. Ahogy mondtátok is rengeteg jelentkezést kell feldolgozniuk.

2015. febr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam ügyfélkaput csinálni, mert 8-18:00-ig dolgozom, és nem engedtek el...
2015. febr. 21. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!