Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mennyi ideig tartott...

Kinek mennyi ideig tartott míg e-felvin hitelesítve lett?

Figyelt kérdés
Én már február 12 én feladtam a hitelesítő adatlapot és még nem lette hitelesítve. Teljesen beparáztam és holnap lehet felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy lehet e hogy ilyen sokáig még nem dolgozták fel az adatokat. Holnap van az utolsó nap. Volt akinek 10 napnál is tovább tartott a hitelesítés? Ha valaki tud valamit irjon, légyszíííí.
2010. febr. 23. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 hétig tartott, e-mailben értesítettek, hogy feldolgozásra került. Nem ma van az utolsó nap?
2010. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy nappal tolódott, a felvi.hu összeomlása miatt. Legalábbis küldtek egy e-mailt ha még nem adtam postára a hitelesatést tegyem meg legkésőbb holnap.
2010. febr. 23. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nekem március 10-én dolgozták fel, pedig február 13-án elküldtem.

Azért gondolhatod, hogy kb. százezer lap feldolgozása időbe telik...

2010. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne nagyon parázzak emiatt?Ha postára adtam és az adatok is jók, akkor majd jön a hitelesítés előbb vagy útóbb?
2010. febr. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!