Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ne talán, nem vennének fel...

Ha ne talán, nem vennének fel a fősuliba, akkor megpróbálkoznék a felsőfokú szakképzésben tanulni. Szerintetek van értelme, ennek a képzésfajtának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
az az ilyen 5-6. évfolyam?
2010. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én meg nem is jelöltem be most fősulit v egyetemet. inkább maradok. kitisztul az agyam is stb. nem akarok elhamarkodott döntéseket hozni a felsőoktatási tanulmányaimmal kapcs.
2010. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát szerintem van.

Szeptemberbe én se megyek főiskolára vagy Egyetemre hanem elvégzek egy felsőfokú szakképzést és majd utána megyek Főiskolára.

Meg aztán károdra nem fog válni:D

És amúgy is egy felsőfokú végzettség 25 többletpontot jelent.

2010. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És, lesz egy olyan alaptudásod ha tovább akarsz menni ugyanazon a szakon, amilyen az egyetemen/főiskolán életmentő lehet. Olyan amit gimiben,középsuliban nem tanultál:) És persze ha nyelvizsgázol is mellé, és nem a tömegszakmára jelentkezel, akkor még jól is elhelyezkedhetsz vele.
2010. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van értelme!!


én júniusban végzek alapszakon!!tehát lesz egy BA diplomám..megjelölök mesterszakot is,de FSZ-t is mellette,biztos ami biztos..


így ha mesterre nem vesznek fel,lesz legalább egy normális szakmám is ingyen:)

abszolút nem felesleges dolog!!csak jól válassz!

2010. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!