Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Árulja már el valaki, miért...

Árulja már el valaki, miért könnyebb az idegen nyelvű emelt, mint a magyar emelt (biológia)?

Figyelt kérdés

Példa: 2013-as emelt: [link]


Komolyan, hogy a cellulóz megemésztése milyen folyamat, kb egy középszintűben van, ez mégis miért van így? Már ezért is megéri külföldinek lenni? Förtelem...


2015. febr. 23. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
az emelt szint is középszint csak komolyabban veszik az apróbetűs bullshitet
2015. febr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden évben könnyebb
2015. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehogynem, pont azért írtam ki, mert gyakorlatilag minnden idegen nyelvűnél az volt az érzésem(érzésem és nem tudatos gondolatom!) hogy ez könnyebb, lazább, mint a többi, magyar emelt...
2015. febr. 23. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert idegen nyelvű :D
2015. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az idegen nyelvű érettségi alapvetően nem a külföldieknek van, hanem a két-tannyelvű tagozatosoknak.
2015. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden évben, minden érettségi vizsgatárgyból 5 különböző feladatlapot állítanak össze. Ebből kisorsolnak egyet a magyar nyelven vizsgázóknak, és egyet azoknak akik idegen nyelven vizsgáznak, ezt fordítják le aztán x nyelvre.

Több tárgyból is idegen nyelven érettségiztem, (nem, nem vagyok külföldi)nyilván volt amelyik feladat könnyebb, volt amelyik szivatósabb volt. Nem kell mindenbe összeesküvéselméletet belelátni, normálisan meg kell tanulni az anyagot, akkor úgyis teljesen mindegy mit kérdeznek.

2015. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!