Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szép estét! Tudnátok olyan...

I.B.T. kérdése:

Szép estét! Tudnátok olyan bizonyítékokat írni, ami bebizonyítja azt, hogy az Ősi idegenek című filmben amit mondanak az hamis?

Figyelt kérdés

Jó persze... lehet, hogy léteznek idegenek de ki tudja. A válószínűsége megvan. tudok róla, hogy vannak olyan esetek mikor ferdítenek egyet a valóságon. Esetleg tudnátok ilyet mondani?


A válaszokat köszönöm!



2014. okt. 5. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 7 évados sorozat, amit ebben a témakörben szerintem kevesen ismerünk, és nincs sok kedvünk elkezdeni nézni. Szóval jó volna, ha kiemelnél néhány állítást, amire cáfolatot szeretnél, és azokkal talán tudunk segíteni.


Ezenkívül nyilván nem minden állításuk hamis, vagy ha igen, az már dicséretre méltó. Olyanok is lehetnek, amiknek sokáig kéne utána járni, hogy belássuk, hogy hamisak, de azért elég valószínű, hogy azok. Szóval nem biztos, hogy tudunk majd cáfoló bizonyítékokat írni.

2014. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Direkt azért írtam ide a kérdést, hogy tudós ( vagy valamilyen tudományban jártas) emberek válaszoljanak, nem pedig egy megrögzött Alien-hajhászó. Ez persze nem sértés akar lenni csak ismerjük el, hogy vannak olyan emberek, akik eléggé megrögzöttek:D

Most így hirtelen nem jut eszembe sajnos egy se, de utána fogok járni. Úgy is fogok nézni részeket és ami érdekes azt majd leírom.

2014. okt. 6. 17:33
 3/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=NjcP80mFFBs&index=7&list=PLE..


a 27dik perctől kezdődően van egy energiamérési kísérlet. Ha valaki imádkozik vagy hasonló ilyen energia tényleg keletkezik?

2014. okt. 6. 21:05
 4/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
Occam borotvája elég jó? Amúgy nem nekünk kell cáfolni, hanem nekik megfelelő bizonyítékokat prezentálni. Azokat a bizonyítékokat majd jól megvitatjuk.
2015. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak hirtelen odapörgettem, amit megadtál.

Volt ott valami grafikon, de nem elemeztem.

Viszont nem láttam magát a kísérletet, illetve a mérőeszközt. Az mennyinél van?

2015. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudnátok olyan bizonyítékokat írni, ami bebizonyítja azt, hogy az Ősi idegenek című filmben amit mondanak az hamis?"


"tudok róla, hogy vannak olyan esetek mikor ferdítenek egyet a valóságon. Esetleg tudnátok ilyet mondani?"


Tudod, hogy mit beszélsz?

Leírod a kérdést, majd válaszolsz rá.

Akkor ha tudod, miért kérdezted?

2017. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 euronymous válasza:
29%
Üdv!csak annyit szeretnék hozzáfüzni,ez a műsor nem arrol szól h midenütt ufok!hanem arrol szól h van egy elmélet,h ugy mondjam "hallgatassék meg a másik oldalt"is..ugyan is van az amit tanultunk,tanulunk..visszatérve..lehet mindent ugymond cáfolni..de egy dologban el lehet gondolkozni!pl:mai napig nem tudják kik épitették a piramisokat,és miért!ott vannak az Icai kövek esete,miröl mai napig vitáznak,és persze hamisitványoknak kiálltottak ki,ami persze nem volt igaz!kérdem én..ezelött 10-12 ezer éve,a mai "tudomány"szerint állatbörbe bújt ősemberek voltunk,egyszer csak "úgy"neki álltunk több ezer köbe bele vésni precizen komplett szerv átültetéseket,szüles levezetése,és persze ne feledkezzünk meg a dinok ábrázolásárol se azt már nem is kérdem,h anno honnan tudtak egyáltalán h léteztek!és sorolhatnám!nem vagyok fanatikus,de egyre több és több bizonyiték jön elő ami kezdi nagyon is cáfolni az eddig tanultakat!
2019. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
100%

euronymus: Icai kövek... Kezdjük azzal, hogy régen tudjuk, kik és miért készítették őket. De ha nem lenne elég, a rajtuk található milliónyi durva hiba már magában cáfolná.


A piramisokat az ókori egyiptomi közrendűek építették. Erre vonatkozólag van egy érdekes eljárás, egy nyugdíjas skót mérnök a korabeli eszközökkel mozgat korabeli méretű tömböket.

2020. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!