Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj tanfolyamra üzemorvosi...

Okj tanfolyamra üzemorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy okj tanfolyamra (cukrász),

ami iskolarendszeren kívüli felnőttoktatás. Ehhez kell üzemorvosi vizsgálat. Tavaly decemberben voltam, az oké hogy nem járt le, de mindegy, milyen munkakörben dolgozok most, a vizsgálat (es az igazolás) ugyanúgy elfogadható?



2015. febr. 23. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Elnézést az offért, csak írok hogy később könnyen megtaláljam a kérdést. :)

Én is pont ugyanebben a cipőben vagyok; most kezdek majd egy vendéglátós OKJ tanfolyamot. Épp az előbb küldött el majdnem a francba az aktuális munkahelyem üzemorvosa, hogy mégis milyen ostoba liba vagyok én hogy nem fogom fel hogy ő nem adhat ilyen igazolást (mintha legalábbis elsőre nem értettem volna...). :S

Ebből kiindulva attól tartok, ide valami speckó üzemorvos kell. :(

2015. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na basszus, az nagyon jó :( nekem az e-mailben direkt leírták, hogy csak üzemorvos állíthatja ki, háziorvos nem, most akkor mégis kihez kell mennem?
2015. febr. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!