Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek továbbtanulni...

Hova menjek továbbtanulni középiskolából?

Figyelt kérdés
Jó vagyok Testnevelésből (imádom a futballt), de pár gyakorlatot nem tudok teljesíteni, ami szükséges lenne a felvételihez a TF-re. Jó vagyok Informatikából, eddig sok újdonságot nem tudtak nekem tanítani a Tanárok, a Microsoft progikat tudom kezelni (pl. Movie Maker, Office), de pl. program írást még nem csináltam soha. Matekot megértem, meg a Fizikát is nagyjából. Ugyanakkor szeretek itthon barkácsolgatni (szögelni, fűrészelni, csavarozni, egyéb dolgokat megcsinálni stb.). Vannak még tantárgyak amikből jó vagyok, de konkrét elképzelésem nincs. Kérlek szépen titeket, hogy adjatok ötleteket, segítsetek! Köszönöm szépen előre!

2015. febr. 23. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha matekból és fizikából jó vagy, és a barkácsolós részéhez is van egy kis affinitásod, én azt mondom, hogy gépészmérnöki irányba kezdj el gondolkodni. Hiányszakma, és elég széles körben elfogadott.
2015. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos Matematikából rontottam 3-asra, pedig értem a Matekot, csak a dogákat mindig túlstresszelem-->elcseszem.

És sajna Fizikából se tudtam javítani, 3-as vagyok belőle, légyszíves írjatok ötleteket!

2015. ápr. 16. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!