Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szőlész-boráasz mérnök vagy...

Szőlész-boráasz mérnök vagy környezetgazdálkodási agrármérnök?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyikkel lehet jobban elhelyezkedni Magyarországon?

Mind a két szakot a budapesti Corvinus egyetemen néztem.



2015. febr. 25. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmod, miért nem mersz nekivágni a színművészetinek? :) Aztán ha nem jön össze, gondolkozhatsz még a mérnöki szakokon.
2015. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szia Pécsen is van szőlész borász mérnöki!! Én pl oda jelentkezek :D Sajnos kicsit későn tetted itt fel a kérdésed így már nem tudsz asszem mást megjelölni :/ de járj utána hátha lehet valahogyan.... Amúgy Pécsen idén indul de elég ígéretesnek hangzik.
2016. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mojjo ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszadó! Nem a kérdező tette fel kicsit későn a kérdést, hanem te válaszoltál egy icipicit későn. Ha megnézed, a kérdést több, mint egy éve írta ki! Ezért szerintem jár neked a nap régésze díj.
2016. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
basszus bocsi néha még mindig azt hiszem, hogy 2015 van :D
2016. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mojjo ***** válasza:
100%
Előfordul a legjobbakkal is :D
2016. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!