Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételin mindent kitöltött...

E-felvételin mindent kitöltöttem, de nem hitelesítettem az ügyfélkapuval, most akkor rácsesztem?

Figyelt kérdés

Az e-mailben azt írják, hogy:


"Felhívjuk figyelmét, hogy a hitelesítés elmulasztása a jelentkezés érvénytelenségét, a határidőn túli hitelesítés (pl. hitelesítő adatlap esetében a 2015. február 23-i határidőt követő postára adás) pedig annak elutasítását vonhatja maga után."


Van még esély rá, hogy megoldjam valahogy?



2015. febr. 26. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2015. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most akkor várnom kell még 1 évet, míg eltudok menni egyetemre?
2015. febr. 26. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg pótfelvételi, vagy keresztfélév. De amúgy igen, várnod kell..
2015. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Azért add fel, mert azt írják, hogy elutasítHATja. Szóval ha mázlid van, lehet nem veszik észre, hátha mázlid lesz.


De jó eséllyel tényleg bukod a dolgot, de hát a remény hal meg utoljára.

2015. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Postán nem lehet(ne) feladni?
2015. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Bocsánat, kicsit félreérthető amit írtam. Az 'add fel'-t úgy értettem, hogy postán add fel, mert úgy még van esély, hogy elfogadják.

2015. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert valakinek még sokára jut be hitelesítésre, de nekem is pl. már feldolgozták.

Jelöld be postán a PRI azaz elsőbbségi küldés opciót! A levél meg alapól ajánlott levél.

(Saját kézbe: az nem kell, mert nincs olyan ember, akinek személyre szól, azon kívül egy hivatalnak mindenképpen elmegy a levél, az mindig "otthon tartózkodik". Ja, bocs, pont az SK pattan vissza, ha nincs meg a címzett, aki aláírja.)

2015. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Esetleg tértivel (akkor láthatod mikor lett átvéve

meg visszaküldik a szelvényt)

2015. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, megoldottad?
2015. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!