Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18 év alatti vagyok, de...

18 év alatti vagyok, de ügyfélkapuval hitelesítettem a jelentkezésemet, a rendszer elfogadta, de akkor miért kellett a szülőnek is?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy 18 év alatt a szülőnek is kell ügyfélkapu, viszont csak az enyémen keresztül engedett hitelesíteni... Így viszont nem tudom, hogy érvényes -e. Inkább adjam fel postán az adatlapot?
2014. febr. 15. 10:44
 1/3 anonim válasza:

Nekem is ez volt a problémám, írtam a felvi info e-mail-re és ezt a választ kaptam:


Nem szükséges már 18 év alattiak esetében sem szülői hitelesítés. Tehát amennyiben a jelentkező saját Ügyfélkapu regisztrációval sikeres volt a hitelesítés, úgy egyéb teendő ezzel kapcsolatban nincsen.

2014. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanakkor az ügyfélkapu a következőt írja:


Amennyiben még nincs 18 éves, úgy a véglegesítéshez az Ön Ügyfélkapu-regisztrációja mellett szükséges egy 18 év feletti személy Ügyfélkapu-regisztrációjával történő belépés is.


Márpedig ez hitelesebb a felvinél, sajnos.

2015. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Add föl inkább postán
2015. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!