Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten van valamilyen...

Budapesten van valamilyen tornász iskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már 2 éve tornával foglalkozom és szeretném versenyszerűen csinálni is, most 20 éves vagyok. Az alapok már mennek, spárga, kézenállás stb, de én többet szeretnék, nekem a torna a mindenem és nagyon szeretem csinálni, csak attól félek, hogy már elkéstem vele. Most ápolói szakon vagyok, kereskedelmi suliban végeztem, van érettségim is, de gondolom hogy ez nem elég, hogy valakit felvegyenek például egy testnevelési egyetemre, mert olvastam, hogy oda komoly papírok kellenek és végzettség, ami nekem nincsen. Vagy esetleg ha valaki tudna olyan helyet mondani, ahol még foglalkozhatnak velem, mert én nagyon szívesen gyűrűznék is, szertornáznék is, a fizikai erőm biztosan meglenne hozzá. Nem szeretném ezt így annyiban hagyni és hiába vagyok ápoló szakon, de nekem a torna jelenti a mindenséget, mert tudom, hogy nem ápolással szeretnék később foglalkozni. Ma is a teremben kérdezték a lányok, hogy minek tanulok, mondtam hogy ápoló, ők meg mondták, hogy ilyen testtel meg mutatványokkal miért nem mentem tornásznak vagy olyan akadémiára.


F/20



2015. febr. 26. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Van érettségid tesiből?

A Testnevelési Fősulin kéne megnézni

2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy torna egyesületnél érdeklődni
2015. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg van artistaképző
2015. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!