Erettsegi, magantanulo, kulfoldi tanulas. KAOSZ. Hogy tudnam osszeegyeztetni mindezt, mert mind fontos nekem?

Figyelt kérdés

Tehat 16 vagyok es lany. Angliaban elek es jo tanulo vagyok de itt ugye nem erettsegiznek minden targybol hanem csak abbol amit a collegeba tanulnak. Nekem ez klasszikus civilizaciok, kozepkori tori es matek lesz.

De mindenkepp szeretnek hazmenni es leerettsegizni, nem tudom megfogalmazni miert de ugy erzem szeretnem megcsinalni. Nagyon jo gimibe jartam otthon es remek tanaraim voltak, a kepessegeim jok ugyh lehet h menni fog de van par bonyodalom. En hivatalosan evet halasztok a gimibe de visszamenni nem fogok. Ha viszont kiiratkozom akk jelentkezhetek erettsegire?

Plusz szeretnek latinbol erettsegizni de ahhoz kell 4 db ev vegi jegy es nekem csak ketto van. Le tudom tenni az osztalyozovizsgakat de ha kiiratkozom akkor nem lesz ra lehetosegem.


Egyebkent nem tervezek magyar egyetemre menni bar nyilvan felvennenek, az erettsegi csupan szemelyes okokbol ugy erzem szuksegem van ra, nagyon szerettem a gimimet es nem akarom h semmi eredmenyt ne tudjak felmutatni nekik :((



2015. febr. 28. 12:16
 1/1 anonim válasza:
Ha nem akarsz magyar egyetemre jarni akkor szerintem nincs ertelme leerettsegizned. Az idodet pazarolod.
2017. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!