Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Ha középiskolában...

FONTOS! Ha középiskolában érettségiztem, nincs természettudományos tárgyam 3. -ban,4. -ben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Akkor nem is engedi beírni a pontszámítás kalkulátorba a tanult ter. t.-os tárgyat! Ilyenkor mit tegyek?

2015. febr. 13. 13:36
 1/6 A kérdező kommentje:
2.-ban, 3.-ban tanultam.
2015. febr. 13. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogynem engedi...
2015. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az utolsó két rubrikába mindenképp olyat kell beírni,amit tanultam 3.,4.-ben... utána nem engedi bejelölni azt a kis négyzetet.
2015. febr. 13. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:

érted, mit jelent az, hogy utolsó és utolsó előtti tanult év????

TAnult, érted, amikor tanultad... nem amikor iskolába jártál... ha 9-10-ben tanultál csak valamit, akkor az két utolsó év, ha 10-11-ben, akkor azok.

Pipálni meg akkor kell, ha akarsz még termtud tárgyat felvinni. Mert arra is van lehetőség, hogy nem egy tárgy két utolsó jegyét viszed, hanem két tárgy utolsóját. HA beírtál már egy tárgyhoz két jegyet, értelemszerűen nem adhatsz eg még egy tárgyat.


De ez teljesen világosan le van írva a tájékoztatóban.

2015. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok, félreértettem.
2015. febr. 13. 17:15
 6/6 A kérdező kommentje:
és köszi :)
2015. febr. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!