Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Halásztelk...

Mi a véleményetek a Halásztelki Hunyadi Mátyás Áltanos Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskoláról?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék továbbtanulni,úgy néz ki fel is vesznek.Érdekelne hogy milyenek a diákok,tanárok,oktatás.

:)



#továbbtanulás #iskola #Halásztelek #Hunyadi Mátyás Gimnázium
2015. febr. 28. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam ott nyílt napon, szerintem igen-igen gyenguszka.Egy ismerõs srác oda jár, 11-es, õ is csak ezt tudja mondani.

Egyébként külsõsként elé nehéz bekerülni, mivel az oda járó általános iskolások elõnyt élveznek.Szóval halálra tanulhatod magad, hogy bejuss, de nem éri meg a belefektetett energiát.

Amúgy szerintem az a legnagyobb gond, hogy a sulinak nincs tapasztalata, hiszen még alig volt érettségizõ osztályuk.Ebbõl kifolyólag még sok mindent csinálnak gyakorlatlanul, esetleg rosszul.Késõbb lehet, hogy egy nagyon jó iskola lesz belõle.

2015. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy nagyon szép de nagyon nagyon gyenge gimi. Akkor inkább Csepelre menjél gimibe.
2015. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy kicsit későn írok de én ott vagyok 8.-os és nem igazán ajánlom jó tanulóknak én is már alig várom a ballagást mert nagyon gyenge iskola..meg akik általánosba odajártak előnyt kapnak a felvételhez és az osztályból 2-3-as tanulók jelölik meg és felveszik őket ami csak minősíti ezt a tapasztalatlan iskolát. A tanárok nagy része borzalmas és nem tanít semmit..
2015. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon gyenge!!! Példát vehetnének és tanulhatnának a Batthyány Kázmér gimitől, onnan szinte mindenkit felvesznek magas szintű egyetemre, fősulira.


Pedig ellesni jó dolgokat más iskolákból, hogy ők hogyan is motiválnak tanítanak nem bűn hanem erény.


Így ők is mehetnek a levesbe ... mondjuk ehez megfelelő tanári kar és vezetőség szükségeltetik.

2015. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 andi00000 válasza:
én oda járok nagyon jó iskola ha bekerülsz nem fogod megbáni
2016. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!