Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Halásztelki Hunyadi Mátyás...

A Halásztelki Hunyadi Mátyás Ált. Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolába milyen átlag kell? Én 8. -os vagyok és odaszeretnék menni továbbtanulni gimnáziumba.

Figyelt kérdés

Hanyas átlag kell oda? és milyen ez a suli? aki tudja kérem segítsen.. előre is köszönöm aki szán rám 5 percet..

nehéz a felvételi?



2014. okt. 27. 17:28
 1/6 anonim válasza:
Én most vagyok 8.-os és oda járok de nem maradok a gimiben:) akik általánosba odajártak azoknak 3.7-es átlag kell úgy hogy központi nélkül vegyék fel...másoknak kb. 4-es átlag kell:) Igazából én mint ottani általános iskolás diák szörnyűnek látom a tanári kart de a gimnáziumban sokkal jobbak,bár ott is van egy-két rossz. Maga az iskola szép csak a folyosó elég keskeny és szünetbe mindig fellökjük egymást:D de ez egy mellékes dolog. Én azért nem maradok ott mert nekem gyenge az a suli:) Nem kell aggódni ha odaszeretnél menni ha nem vagy rossz tanuló biztosan felvesznek:)
2014. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És Sz.szentmiklóson a gimi jobb?
2015. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A Miklósi gimibe nehéz bekerülni, a Halásztelki Hunyadi gyenge, a református jobb.


Kár , hogy előnyt élveznek a helyi közepes tanulók a más iskolából jelentkezőkkel szemben. Ez nagyon lerontja az átlagot sajnos.

2015. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Batthyányról (Miklós) sajnos le kell mondani, ha nincs valakinek legalább 4,4-4,5 körüli átlaga és minimum 70 pontos felvételije.Saját tapasztalat sajnos :( egyébként bár jó suli, de sok okostóni és elkényeztetett sznob emberke jár oda.De ha kifogsz egy jobb társaságot, akkor nagyon jól jártál.

Ezt a két halásztelkit meg felejtsd el, hacsak nem vagy rossz tanuló.Egyik gyengébb, mint a másik, a Hunyadi lúdpuki és tapasztalatlan, a Bocskai még rosszabb, csak az még divathívõ szentfazekakkal is tele van...Nagyon nem ajánlom.Ha 4-es vagy kicsit gyengébb tanuló vagy, a Kardos (Miklós) vagy az Ady Endre gimi (Ráckeve) sokkal jobb lenne neked, bár utóbbi szintén nem kiváló, de jobb, mint a Hunyadi vagy a Bocskai.Persze nyilván sok múlik majd az osztályodon is.

Amúgy miket jelöltél meg és milyenek az eredményeid?Gimit ugyan nem vehetsz már fel, de szakközepet még igen, ha esetleg nem állsz jó helyen a rangsor(ok)ban.

2015. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Kardos az hol van?
2017. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklós?
2017. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!