Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készülhetnék fel az...

Hogyan készülhetnék fel az autósiskolára?

Figyelt kérdés
A szüleim addig nem engednek amíg nem látják rajtam hogy érdekel, pedig érdekel és azt mondták hogy először tanuljam meg az interneten, mert pénzről van szó 30 óra alatt biztos nem fogom megtanulni, de egyébként anyám akarja is h legyen jogsim csak úgy látszik mégse akarja.De hiába írom be gugliba hogy kresz tábla meg szabályok nem hoz ki semmit sem, meg ott nem csak azt oktatják hanem a jogszabályokat is. Mondjuk ha valaki beiratkozik akármilyen tanfolyamra ami pénzért van akkor se készül fel rá meg az egyetemekre se készülnek fel sokan. akinek meg nincs internete az mit csinál? egyik osztálytársamat meg minden további nélkül beiratták az autóiskolába a szülei semmi előzetes tanulás meg tudásvágy nélkül. Akkor én most mit mondjak a szüleimnek, vagy mire keressek rá a neten hogyan tanuljam meg mert bármit beirok nem hoz ki semmi értelmeset

2015. márc. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Berregj sokat! :-)


A normálisabb autósiskolák adnak majd CD-t, amin gyakorolhatsz. Az oktatás egyébként pont arról szólna, hogy jól elmagyarázzák és megértetik a KRESZ-szabályokat.

2015. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott kell tanulni, nem értem, minek kellene előre felkészülni...
2015. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt mondják hogy én 30 óra alatt biztos nem fogom megtanulni meg hogy pénzről van szó.
2015. márc. 7. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
30 óra az a vezetés, azt úgysem gyakorolhatod előre, amíg nincs jogsid (ha csak nem szeretnének a szüleid jó nagy büntit, ha elkapnak). Amit tudsz előre gyakorolni, az a kresz (ami nem 30 óra). Ncore-on van fent kresz teszt és könyv is hozzá. Meg vannak honlapok, ahol egy darabig ingyen gyakorolhatod a kreszkérdéseket. Mondjuk szerintem semmi értelme nincs addig elkezdeni a kérdéseket gyakorolni, amíg nem tudod magát a kreszt...Ezek a könyvek pedig legálisan nem hozzáférhetők sehol ingyen, mert akkor csődbe menne az összes autósiskola. Szóval be kell iratkozni tanfolyamra, ott megtanítják a dolgokat, aztán kezdheted gyakorolni a kérdéseket a vizsgára.
2015. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!