Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételi - vajon érvényes...

E-felvételi - vajon érvényes a jelentkezésem? SOS

Figyelt kérdés

E-felvételizek, minden adat ki van töltve, ellenőrzés végigfuttatva, pénz elküldve, minden rendben. Egyedül a hitelesítés maradt ki, és ma egyszerűen nem tudom megnyitni az oldalt. Mivel a hitelesítő adatlap postára adásának a határideje február 23., ez azt jelenti, hogy kinyomtatni is ki tudom még a 15.-i határidő lejártát követően, és nincs minden veszve, vagy kezdjek aggódni...? :-S

(tudom-tudom, nem kell máskor az utolsó pillanatra hagyni...)


2010. febr. 15. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nahh ezt nem tudom.

Ha jól emlékszem tavaly én 15-e után már nem tudtam belépni az e-felvibe, mert zárolva volt. Vagyis ellenőrizni se tudtam.

De fogalmam sincs lehet csak rosszul emlékszem...

2010. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Be tudsz majd lépni és tudod majd hitelesíteni. nyugi.
2010. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindkét válaszolónak nagyon szépen köszönöm a választ!

Utolsó: megnyugtattál, a próféta szóljon belőled. :)

2010. febr. 15. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy fizetted be már most a pénzt? Nekem azt írták, hogy majd küldenek egy regisztrációs levelet, és ahhoz lesz a csekk, amin be kell fizetni a pénzt.
2010. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom utalás...
2010. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utalással fizettem.

Végül sikerült belépnem az e-felvételi felületére és letöltenem a hitelesítőt, úgyhogy a történet sikerrel zárult. :) Remélem az előttem kérdező is volt ilyen szerencsés és sikerült jelentkeznie...

2010. febr. 15. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem tudsz vagy nem akarsz olvasni esetleg értelmezni? Tudod részletesen le van írva, hogy a jelentkezési határidő február 15. Továbbá az is le van írva, hogy eddig lehet utalni. Nézzük magyarul: Ez azt jelenti, hogy 15.-éig jelentkezhetsz, tehát, a jelentkezési részt (az efelvin) addig variálhatod, és legkésőbb 15.-éig valahogy be kell fizetned a 9000 forint kezelési költséget (utalásnál legkésőbb éjfélig kell az utalást befejezned).

A hitelesítést két féleképpen végezheted, ügyfélkapun keresztül, vagy postai úton, levélben. A határidő február 23. Magyarul: Ami azt jelenti legközelebb február 23.-án éjfélig postára kell adnod a levelet, vagy elvégezned a hitelesítést az ügyfélkapun keresztül. Tehát a kérdésedre a válasz, igen ki tudod nyomtatni (ki kell, hogy tudd) és 23.-ig, ha feladod érvényes.

2010. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Továbbá, szíved joga, az utolsó pillanatra hagynod a jelentkezést, mivel a határidő éjfél volt (amúgy meghosszabbították). A költséget kifizetted, tehát ebbe béleszolása, senkinek sem lehet. Nekik, pedig kötelességük olyan szolgáltatás nyújtani a díj ellenében, hogy akár 23:50-kor is jelentkezhess, még akkor is ha túlterheltség van. (persze, a 9k, nem sok, de, ha kicsit szorzunk, és a 2009 statisztikai adatokat nézzük, tehát a felvételizők számát beszorozzuk 9kval elég szép kis summa jön ki, szal nem kell sajnálni őket...)
2010. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti. Szép,hogy így kioktatsz mindenkit, de abban tévedsz, hogy 15-ig be kell valahgy fizetni a pénzt. Ha neten jelentkezel, igényelhetsz csekket is, amit valamikor áprilisban küldenek csak ki. Ez nagyon nem február 15. Ha okoskodsz,legalább nézz utána.
2010. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaj bocs, mert a csekkes fizetést, kihagytam. De a többinél február 15.
2010. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!