Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1év alatt lenne eselyélyem...

1év alatt lenne eselyélyem legalább egy 60százalékos töri emelt szintű érettségit irni?

Figyelt kérdés

11.es vagyok, 9-10be 3mas voltam töriből most 4es lenne eselyem a 60százalékos emelte elérnem?

mennyit kellene rá készülni,naponta mennyit foglalkozni stb..

kellene a tobább tanuláshoz



2015. márc. 19. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

ha tanulsz és készülsz rá rendesen, akkor sikerülhet

nehéz lenne megmondani mennyi időre lenne ehhez szükséged, mivel nem ismerlek, nem tudom hogy állsz és milyen gyorsan haladsz

ami biztos, hogy az alap órára való készülés mellett is minden héten érdemes vele foglalkozni

állítsd össze, hogy mit kéne megtanulni és oszd be

érdemes az eddigi érettségiket is megcsinálni, kidolgozni a tételeket, esetleg egy felkészítő könyvet beszerezni, ha a tanárod nem tud ebben segíteni és egyedül kell felkészülnöd

2015. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!