Réka.^^ kérdése:

MOME-n mennyire fontos a rajztudás?

Figyelt kérdés
Tervezőgrafika vagy média design szakra szeretnék majd jelentkezni, ha itt az ideje. Mennyire fontos a rajztudás a felvételihez? még két évem van, a rajzot jövőre fel is veszem modulnak, de félek, hogy nem elég. Vagy igen? nem vagyok valami jó rajzos, de az elektronikus grafikában viszont jártas vagyok.

2015. márc. 21. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát nagyon-nagyon fontos..

itt nézelődj, kb ennyire kell tudni, már a felvételin! mert sokan jelentkeznek.. a számítógépes grafika nem kell a felvételihez, szabadkézi kell. Járj előkészítőre is.

[link]

2015. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:
91%

Mivel a grafika alapja a rajz, ezért, hogy is mondjam... szinte a legfontosabb a rajzolás. Asszem még az érettségit sem veszik számításba, egy lesz nagyon fontos: a feltévelin nyújtott eredmény.

Egy év rajztapasztalat... ráadásul úgy, hogy nem vagy túl jó rajzos... háááát... necces. De vannak csodák. :)

Nekem amúgy nem szimpatikus a MOME.

2015. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:
55%
Felvételi akart lenni...
2015. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt érzed, hogy ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy az orvosin mennyire fontos a biológiatudás? Még szép, hogy grafikus nem létezik rajztudás nélkül. A MOME-re rendkívül kevesen jutnak be, nagyon megválogatják őket.
2015. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
MOME-ra csak akkor akarj menni ha befolyásosak a szüleid, ki tudod fizetni a drága előkészítőt és el tudják intézni, hogy oda járj. ha átlagos a családod csak szenvedni fogsz és le fognak nézni. nem jó hely, én oda jártam, de életem legrosszabb döntése volt!
2015. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Így igazából el is felejthetem ezt az irányt, mivel vagy ahhoz kell pénz, hogy bejussak, vagy ahhoz, hogy fizessem az egyetemet...

Köszönöm mindenkinek(tudom, hogy fontos a rajz, de ahogy belenéztem a felvételijükbe, szinte rajzos feladatot nem is láttam)

2015. ápr. 8. 23:00
 7/8 anonim válasza:
Kell tudni. Ez alap. Viszont ne hallgass azokra,akik azt mondják ,hogy csak úgy lehet bejutni ,ha befolyásosak a szüleid meg stb,mivel ez nem igaz. Ha érdekel valami,írj priviben.
2015. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy nem csak úgy lehet bejutni. De alapvetően az a felállás, hogy az számít, ha felvesznek, onnantól kezdve a csicskásuk leszel, a szerzői jogaiddal sem élhetsz, a privis válaszoló gondolom majd azt is megmondja.
2015. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!