Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak kismamaként, ha...

Mit tanuljak kismamaként, ha pár év múlva külföldre költözünk?

Figyelt kérdés
Van egy szakmám, de nem tudtam elhelyezkedni vele. Ezenkívül csak érettségim van, felsőfokú végzettségem nincs. Gyesen vagyok, és nem tudom, mi lesz, ha letelik, mert előtte nem volt itthon munkahelyem. Ti mit tanulnátok abban a tudatban, hogy esetleg külföldön is hasznosíthatnátok?
2015. márc. 22. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az adott nyelvet, de nagyon alaposan - a síma felsöfok nem elég, jól kell tudni anyanyelvi emberekkel is beszélgetni.
2015. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nyelvet tanulnék.+valamit a szakmámmal kapcsolatban (persze attól függ neked mi,lehet,hogy nem is érdemes erőltetni)
2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoftverüzemeltető, tehát szerintem esélytelen, hogy kint hasznosíthatom. Nyelvet mindenképpen megtanulom nagyon alaposan, de hogy ezen kívül mit lehetne levelezőn, nem tudom. Köszi az eddigi válaszokat!
2015. márc. 22. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha érdekel is az inormatika,akkor ebben lehetne fejlődni!
2015. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!