Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Maradnátok Százhalombattán vagy mennétek Pestre?

Figyelt kérdés
4 éve élek Battán de sose éreztem olyan jól magam. Nekem túl kicsi, mondhatni alvóváros. Megjelöltem 2 Budapesti iskolát és a százhalombattai Sziszkit. A tanárok mindig mondták hogy aki Pestre megy az nagyon elfárad stb.... Eddig nagyon lelkes voltam. Most azonban elbizonytalanodtam. Lehet hogy maradnom kellene? Bár az igazat megvallva sosem éreztem túlzottam magaménak Battát és 4 év után unalmassá vált. De lehet hogy könnyebb lenne. Nagyon szeretem a fővárost, a nyüzsgést és... Nem tudom.Ti mit tennétek?

2015. márc. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
menj Pestre ha odavagysz.
2015. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj Pestre, kivéve ha tudod, hogy nem igazán bírnád az ingázást.
2015. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Százhalombattán laksz, akkor nem ajánlanám neked a Pestet, hiszen lehet hogy a százhalombattai iskolában is lehetsz kitűnő, mint a pestiben, és nagyobb az esély, hogy nem is fáradsz majd el annyira az utazás miatt..De gondold meg alaposan..Ha a pestit választod, akkor sem lehet baj:)
2015. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik sulit jelölted meg Pesten?
2015. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na melyikbe vettek föl?
2015. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!