Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mennétek vagy maradnátok?

Ti mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

Sulimba van lehetőség 2 évet maradni. Ez elég képlékeny még ugyanis ma beszéltek igazgatónővel, azt mondta, hogy 2 külsőse van már és kb. 6-an lennénk az osztályból.

Legutoljára azt mondta, hogy 12 főtől indít. /Eddig 15 volt/ Nem emlékszek olyanra, hogy ez a szak indult volna a mi sulinkba úgy, hogy +2 év okj.


Közben kinéztem egy másik sulit, hogy ha nem akkor mi legyen.

Arról nem tudom, hogy mennyien lennénk. Ott viszont majdnem minden évben volt az elmúlt 8 évben.


A helyzetemről: igazgató azt mondta, hogy ő szeretné ha maradnék. Magyarázata: tehetséges fotós vagyok, szinte mindig problémáznak a képekkel kapcsolatban /mert beltérben nem bírnak/.

Én itt viszont sokszor úgy érzem, hogy rajtam sokkal több az elvárás mint a többieken. Volt olyan, hogy körbe kérdezett valamit a tanár, senki se tudott válaszolni majd megkérdezte tőlem mondtam, hogy nem tudom és bevágott egy egyest. /nem emlékszem, hogy tényleg megkaptam e de emlékszem, hogy utána óra végén nyitogatta a naplót/ Ennek a főbb oka, hogy ezt így érzem/látom, hogy ismerik apát aki a szakmámban eléggé jártas. /olyan mintha azért kellene mindent tudnom mert a lánya vagyok/


A másik helyen meg nem ismerem a tanárokat, a többieket. Így újra kéne szoknom, észrevennem a tanár 'dilijei'-t. /itt értem, hogy mire teszi jobban a hangsúlyt stb/


2013. jún. 21. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!