Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetek ha esetleg kirúgna...

Mit tehetek ha esetleg kirúgnak az iskolából ahova most járok?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok.Tavaly megbuktam,igy újra 9.-es vagyok,de úgy néz ki lehet megint megbukok.

Nem vagyok tanköteles,mert 17 éves vagyok,és mondták a tanárok is hogy most már nem vagyok tanköteles.

Mennyi szerintetek az esélye hogy kirúgnak ha megint megbukok? És ha kirúgnak,átmehetek másik iskolába vagy mit tehetek?



2015. márc. 28. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi szerintetek az esélye hogy kirúgnak ha megint megbukok?"


- Nem rúgnak ki csak azért, mert megbuksz, kivéve ha tiltja a házi rend, hogy másodszorra is évet ismételj. Ha így esne, akkor nektek kell iskolát találni, ahol folytatod a tanulmányaidat.

2015. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2015. márc. 28. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De, öhm, esetleg, a tanulás nem jutott eszedbe? Pláne, hogy másodszor ülöd végig ugyanazt a tananyagot?
2015. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Mit tehetsz? Szólj nekem, hadd röhögjelek ki :D Mégis minek ülsz egész nap az iskolapadban, eszedbe nem jutna tanulni, mi? :D
2015. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek kicsit bunkó a stílusa,de válaszolok.

Képzeljétek,eszembe jutott hogy tanuljak,szoktam is,csak matekból,kémiából és fizikából általában nem értem tananyagot,nem értem a logikáját,utóbbi kettőből a számolásokkal van csak gond,és a szüleim nem is tudnak,de nem is akarnak annyira magántanárt fizetni,mert szerintük egyedül is meg lehet tanulni.

2015. márc. 28. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért ha egy kilencedikes matekot nem értesz ott gondok vannak. Dobj egy privit, hátha tudok segíteni.
2015. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha kétszer megbuksz ugyanabból az évből, kirúgnak. Mehetsz felnőttoktatásba estire. Diszkalkuliád nincs?
2015. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Nem tudom hogy nincs-e.
2015. márc. 29. 12:24
 9/10 A kérdező kommentje:
És az esti iskolák mind pénzbe kerülnek?
2015. márc. 29. 12:48
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Teljesítetted az évet vagy megbuktál megint? Elküldtek az iskolából?
2022. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!