Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Másoddiplomások! Miből finansz...

Másoddiplomások! Miből finanszíroztátok a második diplomátok megszerzését (tandíj, albérlet/ kollégium)?

Figyelt kérdés
Nappalin vagy levelezőin tanultál? Hány éves korodban végeztél?
2015. márc. 28. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok másoddiplomás, de aki a szakon nálunk az, az vagy párhuzamosan végez két szakot és diákmunkázik, vagy már 30-40 éves és rendesen dolgozik, amellett jár egyetemre.
2015. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl munka azzal amit az első diploma adott?
2015. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nappalin lehet csak a másoddiplomát csinálni, akkor nem lehet az első diplomával dolgozni, mivel az is nappal, reggel 8-tól 16 óráig tart (az én esetemben)
2015. márc. 29. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Melóval. 25 évesen jutott eszembe, hogy kéne még valamit tanulni (csak úgy hobbiból, ami érdekelne). Kicsit kapcsolódott témában az előző szakomhoz, így amit lehetett elfogadtattam. Úgy néz ki két év alatt lesz meg a másoddiplomám embertelen tempóban. Lehet sok és gyors, de legalább nem visz így el annyit pénzt. Csak is levelezőn tudtam vállalni, ennyi idősen már cikinek éreztem volna, ha a saját "szórakozottságom" miatt még mindig a szüleim tartanának el. A munkahelyemen szerencsére próbálnak megértőek lenni és nyitottak arra, hogy tovább képezem magam.
2015. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!