Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alap angol vagy szoc. Gondozó...

Alap angol vagy szoc. Gondozó és ápoló?

Figyelt kérdés
a fent említett 2 tanfolyam valamelyikére lehet jelentkezni a Munkaügyi Központban. mivel félek, nem lesz állásom és szükségem van jövedelemre, úgy döntöttem, megpróbálom az egyiket, hátha bekerülök.(középsuliban angolt tanultam, de egyetemen már hanyagoltam). az angol egyrészt gyakorlásnak jó lenne, viszont a másikkal legalább elvégeztem valamit és nem csak lógattam a lában hónapokig. ti melyiket választanátok?

2015. márc. 29. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szoc.gondozó és ápoló. Az angol nem szakma, hanem nyelv. Azt otthon is lehet fejleszteni, gyakorolni. Én egyébként ápolónak tanulok és nagyon szeretem. Persze ehhez hivatástudat és érdeklődés is kell, anélkül nem megy. Alap angollal szerintem nem nagyon kapnál munkát. Még ha közép vagy felső, akkor azt mondanám elmegy.
2015. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!