Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti ezek a szakmák közül...

Ti ezek a szakmák közül melyiket választanátok, hogyha egyet ingyen megcsinálhatnátok? Melyikkel lehetne jobban munkát találni?

Figyelt kérdés
Ápoló,Mérlegképes könyvelő, Bolti pénztáros, Cukrász, Pénzügyi és számviteli ügyintéző, Gyógyszertári asszisztens, Fogászati asszisztens, Élelmiszer és vegyi áru eladó, Műszaki cikk eladó

2013. márc. 18. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Műszaki cikk eladó.attólfügg merre szeretnél később dolgozni.
2013. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mérlegképes könyvelőt, de ehhez először el kell végezni egy pénzügyi ügyintézőt/számviteli ügyintézőt/pénzügyi-számviteli ügyintézőt. Én éppen a pénzügyi szakügyintéző szakot csinálom, ez után tervezem a mérlegképest, remélem gyorsan találok vele munkát, és lehetőleg minél jobbat, de majd kiderül mit hoz a jövő.


De állítólag (ismerősök szerint akik ezt tanulják) a gyógyszertári és a fogászati asszisztens is még egy jó és keresett szakma.


Persze attól lehet a többi is jó, de azok engem nem érdekelnek, úgyhogy nem néztem utánuk. Ez attól is függ, neked melyik tetszik legjobban, mert azért ezek nem igazán kapcsolódnak egymáshoz.

2013. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem nagyon tudok dönteni,valamilyen szinten mindegyik érdekelne,de hogy melyik volna az amivel hamarabb találnék is munkát....

2013. márc. 19. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Van érettségid?
2016. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyikhez kell érettségi
2016. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Fogászati asszisztens sem rossz
2016. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!