Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyin keresztül indul...

Munkaügyin keresztül indul egy pincér tanfolyam. Jelentkeztem, a felvételin milyen kérdések várhatóak, és mit érdemes válaszolni hogy 100%-ra sikerüljön?

Figyelt kérdés

Szóval jelentkeztem egy ilyenre, igazából nem egy nagy álmom a meló, de jelenleg nincs más lehetőség és azért valamennyire még tetszik is. De fogalmam sincs, ha pl megkérdezik miért akarok az lenni, mit mondjak hogy jó benyomást keltsek, és 100%-ra felvegyenek. Tudnátok adni néhány tippet?


22/F


2010. febr. 18. 03:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs felvételi, ha meg van a tanfolyam indításához szükséges létszám akkor indul. erről értesítenek és mehetsz.
2010. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk angolon volt teszt,alapfokon is középfokon is. Alapfokon azt nézték,h mennyire értelmes az ember(gondolom nálatok is ez lesz, megfelelsz-e, van-e értelme megcsinálnod vagy sem). Középfokon pedig angol tudást néztek...
2010. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lesz teszt.
2010. febr. 18. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami teszt lesz tuti. Nálunk Bács-Kiskun megyében úgy volt/van, hogy lehet jelentkezni,aztán majd értesítik az illetőket hogy fáradjanak be és írjanak tesztet és majd ez alapján derül ki,hogy ki kerülhet be. egyik ismerősőm is indult egy ilyesmin, de az valami asszisztenses dolog volt, de sajna a teszten nem felelt meg. Volt 1-2 matekos rész is,volt olyan hogy 3 válasz közül kellett választani,stb.. pincérnél nem tudom.

Szerintem nincs szóbeli beszélgetés,nem kell készülnöd semmi frappáns szöveggel. Teszt után kiderül,hogy sikerült-e.

2010. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én is most jelentkeztem a munkaügyin keresztül pincér tanfolyamra. Tudnál segíteni a felvételi kérdésekkel kapcsolatban?
2011. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát akkor én is megkérdezem, hátha van, aki tud segíteni; hogy milyen jellegű kérdésekből áll egy ilyen felvételi?? :)
2013. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!