Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » ZEPTER veszély! Jelentkeztem...

ZEPTER veszély! Jelentkeztem a zepternél tanfolyamra most tudtam meg hogy milyen egy szemét banda. Hogy lépjek ki? jövőhét szerdán kezdőden a tanfolyam de én már nem akarok elmenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ne menj el.

Aláírtál valamit? Ha nem, akkor nem tudnak veled mit kezdeni.

2010. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fizettél valamit?

Aláírtál valamit?

2010. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem fizettem semmit hülye lettem volna ..még én fizessek:) aláírni meg csak azt kellett h ki volt ott jelenlétit kellett írni.nem írattak velem alá semmit. így nyugodtan lesz_arhatom?
2010. máj. 20. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Én voltam ott "állásinterjún" néhány hónapja. Majdnem bevettem a dolgokat olyan jól nyomta egy dögös csajszi a szöveget. Voltunk ott vagy öten, hatan. Volt valami papír amit még az elején kitöltöttem, csak név meg pár adat került fel rá. Másnap kezdődött volna egy három napos "tanfolyam"

Arra már nem mentem, mert utánanéztem és megtudtam milyenek.

Arra se vettem a fáradtságot hogy szóljak hogy nem megyek majd.... Azóta nem is hívtak

2010. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se.

Ismerem őket,nem valami jó egy banda.Én is üzletkötő vagyok,de egy sokkal komolyabb cégnél,aminek konkrétan nincsen konkurenciája,és alig ismerik a szolgáltatásunkat(jogi dolog).

2010. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!