Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi utáni lehetőség?...

Érettségi utáni lehetőség? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Segítsetek léci!

Tehát most érettségizek idén és ugye egy halom szakmáról most szűnt meg az állami támogatás, és olyan szakma amit szeretnék az fizetős(nem akarok olyat tanulni amit nem akarok csak hogy csináljak valamit szeptembertől) Egyetemre,fősulira esélytelen hogy menjek(nem vagyok egy mintadiák) Úgy gondoltam hogy szeptembertől megyek dolgozni és összeszedem a tandíjat következő évi szakindulásig. Csak mivel már nemleszek diák szeptembertől csinálhatok diákmunkát? vagy normál munkát kell vállalnom? és akkor ha megvan a pénz a szakma amit szeretnék elkezdhetem jövő áprilisban? köszi elég kezdő vagyok-e téren



2015. márc. 31. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs egy akkreditált oktatási intézménynél sem tanulói/hallgatói jogviszonyod, úgy nem számítasz diáknak, a diákoknak járó kedvezményeket és szolgáltatásokat (ideértendő a diákmunka is) nem veheted igénybe. Tehát igen, normál munkát kell vállalnod. Ha megvan a pénzed, bármikor elkezdheted az adott szakmát tanulni- szerintem.
2015. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!