Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26 évesen már nem is lehetek...

26 évesen már nem is lehetek rendőr?

Figyelt kérdés

A főiskolára már nem jelentkezhetek, mivel betöltöttem a 25-öt. Az okj-s képzéseket 2013-ban megszüntették. Milyen egyéb módon lehetnék még rendőr? Egyetemet végeztem, de nem ezen a szakterületen (mérnök diplomám van). Előre is köszönöm a segítséget!


ui: azt ne firtassuk, hogy miért szeretnék rendőr lenni, és hogy miért ne legyek az, stbstb. Aki segíteni nem tud, az kérem, inkább ne is szóljon hozzá.


2015. ápr. 3. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Fősulinál miért lenne korhatár?
2015. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért van, de van, sajnos. 18. életévet betöltött, de a 25.-et nem, kivéve azokra a képzésekre, ahol már eleve hivatalban kell lenned ahhoz, hogy elvégezd, mert ott 30 év a korhatár.
2015. ápr. 3. 12:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan "A nappali munkarendben folyó képzésre magyarországi lakóhellyel rendelkező, a felvétel időpontjában 18. életévét betöltött, de a felvétel évében 25. életévét be nem töltött - a rendvédelmi szervek hivatásos állományú tagjai esetében 30 évesnél nem idősebb ..."

forrás: [link]

2015. ápr. 3. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


33 a korhatár,pontosabban 35,de a suli miatt,csak 32-ig vesznek fel!

2015. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha mondjuk jelentkezel jövôre tiszthelyetesire (pl Miskolc) akor még lehetsz rendôr de eben az évben már elkezdôdôt a felvételiztetés így ezt lekésted. Annyi hogy a szamárlétra legajáról kezded de onan is lehet szép kariert építeni csak szorgalom, kitartás és szerencse kell :D
2015. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rendészeti szakközépbe mehetsz 25 felett is
2015. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!