Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gerincferdüléssel ami elég...

Gerincferdüléssel ami elég csúnya semmiképpen se lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Az elszántságom a maximális, 5 éves korom óta rendőr szeretnék lenni. Jelenleg az NKE re szeretnék menni rovábbtanulni, de azt olvastam, hogy kóros elváltozás esetén ez kizáró ok. Szóval lehetek akármilyen jó akármiből, ha szar a gerincem akkor már dobnak is ki a jelentkezésről? Ez az álmom, hogy rendőr lehessek, nem igaz, hogy a gerincem miatt nem valósíthatom meg! Szóval ha gerincferdülésem van semmiféle rendőr nem lehetek?

2015. febr. 4. 20:29
 1/5 anonim válasza:

Lehet, hogy ha megműtik, akkor utána van esélyed.

De ez csak egy tipp, majd a hozzáértők válaszára adj inkább.

2015. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, azért köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz.:)
2015. febr. 4. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, amikor én voltam alkalmasságin, akkor a saját háziorvosomnak kellett igazolást adnia arról, hogy részt vehetek-e a fizikai alkalmasságin. Tehát ha neki nincs vele baja, akkor minden további nélkül elmehetsz. Hogy az alkalmassági után ott ezzel foglalkozik-e bárki, azt nem tudom(pszichológiaira már nem mentem el).
2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kisgyerekkorom óta gerincferdülésem van, tavaly januárba jött elő, elég durva fájásokkal. Kivizsgáltattuk és kiderült h 10 fokkal van elferdülve. Én is rettegtem tőle, hogy emiatt nem lehetek rendőr, aztán az orvos egészségügyi vizsgálaton azt kérdezte tőlem, miután megnézte a hátamat, hogy gyerekkoromba se volt gerincferdülésem ugye? :D :D Persze, hogy azt mondtam h nem...végül felvettek az NKE-re :) szerinem egy próbát megér, de ha tényleg durva, akkor azért készülj rá, hogy nemet mondanak.
2015. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne haragudj, offolok. Tudna valaki linkelni valami oldalt, táblázatot, ahol meg tudom nézni, hogy az orvosi alkalmasságin mik a kizáró okok? Vagy te hol olvastad ezt? Egyébként sok sikert, remélem a gerincproblémád nem állít meg az álmod valóra váltásában!
2015. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!