Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás szempontjából...

Továbbtanulás szempontjából melyiket ajánlanátok jobban Debrecen vagy Győr?

Figyelt kérdés
Mérnök szeretnék lenni! Debrecenhez lakok közelebb (Záhony)v viszont Győrben van járműmérnöki, Debrecenben meg arra lehet szakosodni gépészmérnökként! Nos diákmunka (szeretnék suli mellett dolgozni) illetve élhetőség szempontjából melyik nagyvárost ajánlanátok?

2015. ápr. 3. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel elég nagy a táv a kettő közt, én a közelebbiket választanám, utazás és költségek szempontjából így a legkedvezőbb. Esetleg gondolkodhatsz még Pesten vagy Miskolcon, ott is jó a képzés.
2015. ápr. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Debrecenben a műszaki képzés a béka segge alatt van, én nagyon(!) nem ajánlom. Ha valóban a közelség is egyfajta szempont, akkor menj Miskolcra!
2015. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek, ha a távolság annyira számít, akkor Miskolc. Kifejezetten jó műszaki képzés van ott. Mellékesen jegyzem meg, hogy egyetemet ne hely alapján válassz, hanem képzés színvonala illetve a képzés milyensége alapján. Mindenhol lehet barátokat találni és bármilyen messzire van az egyetem, meg lehet szokni a távolságot.
2015. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!