Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 40 oldal fuzetbe irt kozepisko...

40 oldal fuzetbe irt kozepiskolas tortenelem jegyzetet mennyi ido alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés
Okori Romat vettuk, tz lesz belole, de semmit nem tanultam neg belole es nem is kot le az anyag, nem a kedvencem a tori.. Viszonylag gyorsan tanulok egyebkent.. Persze ami erdekel... Ennek nekiulninis nagyon nehez lesz...
2015. ápr. 7. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor olyasmi lehetsz, mint én. A nyelvtanon kívül az összes humán tárgyat rühelltem. Nem kötött le, nem bírtam magam rávenni, hogy kinyissam a könyvet, stb...

Ellenben a reál tárgyakat nem kellett "tanulnom", érdekelt és gyakran előreolvastam. Főleg a fizika és az elektronika terén volt ez.

Tanáraim nem tudták eldönteni, hogy jó vagy rossz tanuló voltam, mert matek, fizika, elektronika tárgyakból 4-5 volt az átlag, irodalom, történelem tárgyakból pedig gyakran kegyelemkettessel engedtek tovább.


Én nem tudtam ezeket tanulni, egy idő után nem is akartam. Kettesre összehoztam, ahogy tudtam, azaz puskázással és kész...


Egy kivétel volt, ez pedig a második vh. Itt is inkább technikai szemszög érdekelt, sok érdekességet tudtam mondani a fegyverekről, tankokról, repülőkről. Így sikerült önerőből, puska nélkül összehozni egy hármast. Szerintem az volt a legnagyobb eredményem történelemből.


Sajnálom, hogy nem tudok segíteni. Magolni nem szerettem, szerintem nálad sem járható út, legalábbis nálam nem volt az, 5 perc után dobtam el a füzetet és szedtem elő az elektronikát.

2015. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetemista fejjel 1 nap se. de ha visszaemlékszem akkor én olyan 4-5 napot tanultam töri tz-re, és 4-5 ösöket írtam, pedig a mai napig az az egyetlen egy tantárgy amit gyűlölök
2015. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!