Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Aktív, megbízható oldalak...

Aktív, megbízható oldalak ezekhez?

Figyelt kérdés

Amik érdekelnek: fizika, irodalom (szépirodalom, filozófia, költészet), informatika.


Olyan oldalt keresek, ami híreket közölnek ezekkel a témákkal kapcsolatban (frisseket), illetve ezekről a témákról szólnak.

Tájékozódni szeretnék.



2015. márc. 29. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez az egyetlen komolyabb magyar folyóirat fizikából, ha nem gond az angol akkor a Science és a Nature folyóiratokat tudom ajánlani.

2015. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, elfelejtettem hozzátenni, hogy nem gond, ha az oldal angol.


Köszi a válaszodat.

2015. márc. 29. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A Science és a Nature a világ legrangosabb tudományos újságai, amilyen cikk abba megjelenik azt mindenképp érdemes elolvasni, nyilván ez mondjuk már az a szint amit nem feltétlenül ért meg egy laikus legalábbis sokat kell hozzá a wikit forgatnia.
2015. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek ingyenesek?
2015. márc. 29. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg a kérdésre vártál meg is nézhetted volna a google-val :D de amúgy so-so vannak ingyenes cikkek és vannak fizetősök is.
2015. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igaz, valóban igaz.

Köszönöm válaszodat, meg azt is, hogy nem hurrogtad le a fejemet figyelmetlenségem/butaságom miatt, mint ahogy itt sokaknak szokása, ahogy láttam.

2015. márc. 29. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig öröm ha valakit érdekel a tudomány, bár a bölcsész dolgokhoz főleg az újdonságokhoz ebben a témakörben, hát az nem az én szakterületem :D
2015. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!