Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb okj ápoló...

Melyik a legjobb okj ápoló képzés Budapesten?

Figyelt kérdés
2015 melyik tanfolyamot ajánlanátok? Akik már esetleg végeztek OKJ-s ápoló sulit, hol érdemes Bp-n? Melyik sulit érdemes kerülni, hol húzzák le különösen a résztvevőket?

2015. ápr. 7. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Raoul Wallenbergbe jártam, 3 éve végeztem. Sokan szokták fikázni, de ahol eddig jártam munkaügyben, oda mindig előre vettek, mert a Raoulba jártam, szóval munkakeresésnél előnyt jelent. Arról nem beszélve, hogy a kollégákon is látszik, hogy ki hol végzett és szinte kivétel nélkül a legjobb ápolók innen jöttek. (Persze kivételek mindenhol vannak).
2015. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom hová, de még véletlenül se a Pannon Kincstárba. Havi 5000-et sem ér a suli, nemhogy 20-at. Tantermi gyakorlat nuku, a kórházba mindenki kb. olyan gyakorlatiassággal megy gyakra, mint egy utcáról behívott idegen. Aki meg nem, az előtte eü szakközépbe járt és ezért van fogalma néhány dologról. A Raulról én is jókat hallottam, akárcsak a Medilearn Akadémiáról. Ezen kívül még talán elmegy a Meta is. Illetve jár egy ismerősöm az OKTAV-hoz, még ők is többet tudnak, mint én Pannonban.
2015. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és EFEB sem a minőségéről híres, de talán még az is jobb, mint a Pannon. Amit nem győzők elégszer hangsúlyozni és mindnekinek elmondani, kerüld, mint a pestist.
2015. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, ha esetleg valaki még tud valamit, akkor azt szívesen olvasom! :)
2015. ápr. 8. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Végül melyikbe mentél?

És hogy tetszik?

2016. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg a Kanizsay

Dorottya-ban

2019. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Kanizsai suli az

vlhol a negyedik ker-ben

található

2019. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!