Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az orvosi...

Mi a véleményetek az orvosi egyetemről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Melyik jobb a szegedi vagy a budapesti? Könny volt elhelyezkedni a egyetem után ? Mennyit kell dolgozni naponta?

2015. ápr. 9. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
'Mennyit kell dolgozni naponta?' Hahah cuki :D Az orvosi egyetembe kb. beledöglesz, mert nehéz. NEHÉZ. És HOSSZÚ. De utána simán elhelyezkedhetsz.
2015. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nehéz és hosszú ,már régóta oda szeretnék menni , csak a fő kérdés h az elején mennyit keresnek és milyen könny elhelyezkedni és h naponta kb hány órát kell dolgozniuk ?
2015. ápr. 9. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Állás van, de ha külön szakot választasz, akkor nem sok a hely. A fizetés rezidensként netto 100-120.000.- Van ahol fizetik az ügyeletet, de nem mindenhol. Ha sok az ügyelet, akkor felmehet netto 150.000.-re. És sokat kell dolgozni.
2015. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. olyan nehéz elhelyezkedni, hogy még nem végeztem az egyetemmel, de már megvan a leendő álláshelyem. A minimum fizetésünk ügyelet nélkül, ösztöndíj nélkül, nem hiányszakmában nettó 134 ezer. De össze lehet hálapénz nélkül 300 ezer feletti összegeket is hozni. Az, hogy mennyit kell dolgozni változó, nekem nyolc órát mondtak, ügyelet nélkül.

Szeged szerintem jobb.

2015. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Van ahol fizetik az ügyeletet,"


Ha nem fizetik az ügyeletet, akkor elmegyünk másik kórházba tehát ezt maximum Pesten tudják megcsinálni, népszerű szakmákban, mint például a sebészet. Aki ingyen dolgozik, az hülye.

2015. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :))
2015. ápr. 9. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy menyire könnyű elhelyezkedni, attól függ leginkább, hogy milyen szakterületet választasz és mennyire behatárolt területen keresgélsz.

Pl. ha szívsebész akarsz lenni, elég nehéz dolgod lesz, mert talán ha 2 hely van egy évben..

Hiányszakmákban nyilván sokkal egyszerűbb. Na meg vidéken jóval egyszerűbb elhelyezkedni, mint mondjuk Pesten.

Dolgozni meg mindenhol sokat kell.

2015. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!