Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia elméletet meg lehet...

Kémia elméletet meg lehet tanulni emelt szintre 2-3 hét alatt? Van róla fogalmam, de csak alap információk.80%-os emeltre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Számolás jól megy, azonban van, hogy a képlet felírás miatt lesz rossz a számolásom is, illetve a szerves vegyületeket nem tudom elnevezni..

Egyébként általában max pont körülit írok.


Az elméletet hány hét alatt lehet jól megtanulni?

Itthon vagyok, nincs más dolgom, csak ez!


Azért írtam 2-3 hetet, mert addigra végzek a biológiával...


2015. ápr. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nehéz a kémia emelt, nem hiszem, hogy ennyi idő elég rá.
2015. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bőven elég csak az elméletre, ha jó módszerrel tanulsz! Egyetemen erre kb. 5 napod lenne, szóval hajrá!!! :)

(én is most érettségizem belőle)

2015. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!! :)
2015. ápr. 14. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze,én nagyon elhanyagoltam a kémiát,szintén csak a számolások mentek,aztán 7-8 nap alatt megtanultam és tavaly 84% lett az emelt kémiát :) a számolás a legfontosabb amúgy is..
2015. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!