Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Államilag támogatott egyetem+d...

Államilag támogatott egyetem+diákhitel+diákmelo így lehetséges hogy eltudom tartani magam egyetemen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiába államilag támogatott a képzés, akkor is le kell dolgoznod itthon vagy ki kell külföldről fizetned az elvégzett féléveket. Diákhitellel pedig volt szobatársam most szív, mivel diploma után már be is akarták rajta hajtani, holott nem erről volt szó. Diákmelót pedig közvetítőn keresztül szintén nem érte meg neki, mert nagy részét lenyúlták.

Diákhitelt amúgy minek kell felvenni nem költségtérítéses képzéshez?

2015. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Államilag támogatottan vagyok + diákmelózom. Én el tudom tartani magam.
2015. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kell mert senki nem tart el...és diákmunkából meg ebből tartanám el magam.. Jó hát neki nem volt szerencséje én anno 3 évig diákmelóztam azért ennyi nem rossz ott a helyzet..
2015. ápr. 16. 14:39
 4/4 A kérdező kommentje:
nem volt-
2015. ápr. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!