Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire életképes ez a...

Mennyire életképes ez a média-film-színház szakma manapság?

Figyelt kérdés

Kilencedikes fiú vagyok, jelenleg gimnáziumba járok.


Eléggé érdekel ez a színházas-filmes-mozis-médiás-vágásos cuccos.

Ez elég tág fogalom, de igazából szinte mindent szívesen csinálnék ami beletartozik ebbe a témakörbe (kivétel a színészkedés (!!), tehát a háttérben szeretnék dolgozni!).


Jelenleg olyan 3,9-4,1 átlagom van, kb. ezt tudom tartani.

Hova tudok menni érettségi után?


Van egyáltalán értelme belföldön ebbe belekezdeni, vagy ez halott ügy?


2015. ápr. 16. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a magyar filmekről mostanában nem sokat hallani. az eléggé haldoklóban van. színházba se tolonganak az emberek, de ott inkább van esélyed , hogy felvesznek.

szerintem ha jó kapcsolatokat alakítasz ki a későbbiekben, akkor nagyobb rá az esély.

2015. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha külföldre készülsz a jövőben akkor ott van esélyed ezzel, Magyarországon nincs.
2015. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy az emberek többsége leragadt a magyar filmek címszó alatt a Stohl - féle Meseautónál meg az SOS, Szerelemnél, pedig ennél jóval több van a filmszakmában. Rengeteg komoly filmes díjat szoktak bezsebelni az SZFE filmszakos hallgatói, és az utóbbi időben azért született egy - két kiemelkedő mozifilm is.

A színház is abszolút működőképes, ha az ember komolyan gondolja, de jókor kell lenni jó helyen, jó embereket megismerni és aztán a többi majd adja magát.

Az átlagod tökre nem számít, sokkal inkább a kreativitásod, hogy tudsz - e filmesen / színháziasan gondolkodni, illetve, hogy mennyire vagy művelt.

2015. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!