Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek a BME-n...

Milyen szakra menjek a BME-n ha a Masat szerű projektek érdekelnek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de ha a Pisok szerűek is érdekelnek, akkor a takarítómérnöki egyetemet tudom ajánlani. (TME)
2015. ápr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
te is odajársz gondolom
2015. ápr. 18. 12:11
 3/3 Kromosome ***** válasza:

A Masat project a BME-n sok tanszék közreműködésével, külső források és rengeteg ember (hallgató, oktató) bevonásával készült, így erre a kérdésre egyértelműen nem lehet válaszolni, mivel nem ártana tudni, hogy a kivitelezés melyik része érdekel. Egy műhold nem csak egy fémdarab, amit feldobnak az űrbe, hanem egy igen sokrétű, tervezési, karbantartási, programozási és sok egyéb munkát igénylő feladat.


Ugyan a pontos részletek nem ismerem, ha jól tudom a dolog majoráns részét a Elektronikus Eszközök Tanszéke, Szélessávú Hírközlés és Villamosságtan Tanszék végezte, szóval ilyesmikben kell gondolkodni! :)

2015. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!